×

Buharlı Petek Temizleme

Buharlı petek temizliği kalorifer peteklerinden daha iyi verim almak adına yapılması gereken bir işlemdir. Firmamız olarak sizlere buharlı petek temizliği konusunda profesyonel anlamda hizmet veriyoruz. Petekleri yerinden sökmeden özel cihazlar kullanarak peteklerin iç kısmındaki kirlerin ve tozların tamamen alınıp peteklerin temizlenmesini sağlıyoruz. Kış ayları boyunca sürekli olarak aktif bir şekilde çalışan petekler ısındığı zaman iç kısmında tozlar birikir ve sıcak hava ile beraber bu tozlar yumak haline geliyor. Klasik ev temizleme yöntemleri ile peteklerin derinlemesine bir şekilde temizliğinin sağlanabilmesi mümkün değildir. Bu nedenle profesyonel bir firma ile iletişim kurarak destek almak çok önemlidir. Firmamız bu konuda uzman olan ekibe ile buharlı petek temizliği hizmeti veriyor. 

Buharlı Petek Temizleme İşlemi

Firmamız peteklerin iç kısımlarına yapışan yabancı maddeleri temizlemek için buharlı petek temizliği işlemini hizmetlerine dahil etmiştir. Oldukça uygun fiyatlar ile buharlı petek temizliği hizmeti sunan firmamız olarak kalorifer peteklerinizden en yüksek verimli almanızı ve kış aylarında daha kolay bir şekilde ısınmanızı sağlıyoruz. Kalorifer peteklerinin içerisinde toz ve kir birikirse petekler soğuma yapabilir. Böyle durumlarda mutlaka peteklerin iç kısımlarının derinlemesine temizlenmesi gereklidir. Elbette Bu işlem herhangi bir fırça ya da bez ile yapılabilecek bir iş değildir. Petek temizliğinin özel buharlı cihazlar kullanılarak yapılması kalorifer tesisatının zarar görmemesi adına çok önemlidir.

Kalorifer Temizliği

Kalorifer peteklerinizden en yüksek ısı verimini almak ve düşük doğalgaz faturaları ödemek istiyorsanız mutlaka peteklerinizi düzenli olarak temizletmelisiniz. Firmamız olarak son teknoloji ürünü buharlı cihazlarınız ile kalorifer petek temizliği yapıyor ve ev ekonominize ciddi ölçüde katkıda bulunuyoruz. Peteklerinizi bulunduğu yerden sökmeden özel cihazlar kullanarak tesisat temizleme işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu sayede evini hiçbir şekilde pislenmiyor ortalık kırılıp dökülmüyor ve kısa süre içerisinde buharlı petek temizliği işlemi gerçekleştiriliyor. Petek temizliği hizmeti sunan servisimiz kalorifer peteklerini en iyi şekilde temizler ve kullanıma hazır hale getirir. Firmamızın sunmuş olduğu buharlı kalorifer peteği temizliği hizmeti için bizimle irtibat kurarak güvenilir bir şekilde talepte bulunabilirsiniz.

Bu kategoride içerik bulunmuyor.