×

Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Gezgin Tesisat

Firmamız tesisat konusunda profesyonel çalışmalar yapmakta ve bunu da kurumsal çerçeve içerisinde müşterilerine sunmaktadır. Su kaçağı bulma işlemi özel makineler yardımı ile yapılmaktadır. Tespit sırasında kesinlikle kırma veya dökme durumu oluşmaz. Ayrıca tüm hizmet içeriği alanında uzman ekip tarafından sizlere verilmektedir. Firmamız tesisat hizmet içeriğini geniş kapsamlı olarak sunuyor. Bu konuda hizmet almak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Firmamız su kaçağı bulma işlemini titiz bir şekilde sürdürmektedir. Ayrıca tıkanıklık açma konusunda da çalışma yapan firmamız tıkalı bölümleri özel makineler yardımı ile açmaktadır. Petek temizleme hizmeti ile de profesyonel bir şekilde yardımcı olmakta ve kombinizin verimli bir şekilde çalışmasına katkı sunmaktadır. Bundan dolayı sizde profesyonel bir şekilde hizmet alabilir ve sorunsuz olarak işlemin sağlıklı bir şekilde sonuçlanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyet İlkesi

Firmamız tüm hizmet içeriğinde müşteri memnuniyet ilkesine önem veriyor. Müşteri odaklı bir çalışma sunan firmamız geçmişten gelen deneyim ile müşterilerine katkı sağlıyor. Bundan dolayı sizde tercih ederek en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyat Politikası

Firmamız tesisat hizmet içeriğinde ekonomik fiyat politikasını benimser ve müşterilerine ödeme kolaylığı sağlar. Bu sayede profesyonel bir şekilde sunduğumuz hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Tüm hizmet içeriği ayrıcalıklı ve alanında uzman personel tarafından sizlere verilmektedir.

Hizmetlerimiz

Verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasında bulunan tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

Teklif Alın

Firmamızın telefon numaralarımızdan bizi arayarak veya teklif formumuzu doldurarak üzerinden fiyat alabilirsiniz.

Güvenilir Tesisatçınız

Arayın Hemen Çözüm Üretelim!

Sıkça Sorulan Sorular

Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma, Petek Temizleme, Mobil Boru Sistemi, Koku Tespiti, Buharlı Petek Temizleme ve diğer tesisat hizmetlerini sağlıyoruz.

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasındaki tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

Tesisatçılık sektöründe uzun yıllardan beridir sağlıklı ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Firmamız uzun yıllardan beridir tesisat sektöründe müşterilerine hizmet vermektedir. Çalışma hayatımız boyunca daima müşteri memnuniyetini prensip edindik, dolayısıyla çalışan ekip arkadaşlarımızda aynı prensiplere dikkat ederek çalışmaktadır. Kullandığımız cihazlar son teknoloji cihazlar olup yaşam alanlarınıza zarar vermeyen cihazlardır. Gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Bu kategoride içerik bulunmuyor.