×

Koku Tespiti

Evlerde, iş yerlerinde ya da diğer yaşam alanlarında kötü kokuların duyulması ve bu kokuların nereden geldiğinin bulunamaması durumunda mutlaka profesyonel yardım alarak bina tesisatlarındaki problemi bulmak gereklidir. Evlerde ya da iş yerlerinde sizleri rahatsız eden kötü kokular firmamızın profesyonel uygulamaları ile kısa süre içerisinde ortadan kaldırılır. Kötü kokular rahatsız edicidir ve insanları zor durumda bırakır. Bu gibi sorunlarda firmamızın uzman ekibi devreye girer ve sizin konforlu ve sorunsuz bir yaşam sürmeniz için hizmet verir. Koku tespiti işlemi alanında uzman olan ekibimiz tarafından yapılır.

Kötü Koku Neden Olur?

Ev içerisine kötü koku yayılmasının pek çok farklı nedeni olabilir. Giderlerde meydana giren tıkanıklıklar, kanalizasyon çukurlarının dolu olması, zemin katlarda bulunan dairelerde boruların eğimsiz olması gibi pek çok farklı neden sırlanabilir. Kanalizasyonlarda meydana gelen hukuku mikrop ve bakteriler solunum problemlerine yol açar ve insan sağlığına ciddi zarar verir. Kokunun bir an önce ortadan kaldırılmaması halinde insanlar üzerinde dizanteri kolera tifo gibi hastalıklar ortaya çıkar. Böyle durumlarla karşı karşıya kalmamak adına koku tespiti konusunda uzman olan firmalarından destek alabilirsiniz.

Kötü Koku Nasıl Tespit Edilir?

Koku tespiti ekibimizin kullanmış olduğu özel cihazlar aracılığı ile yapılır. Bu cihazlar ile boruların içerisinin görüntülerini ve kokuların yayılmış olduğu bölge net bir şekilde belirlenmiş olur. Kullanılan kameralı sistem sayesinde burunun içerisi görüntülendikten sonra sorunun asıl kaynağı saptanır. Arızanın yeri belirlendikten sonra ekibimiz yapılması gereken işlemleri size belirtir ve arızanın durumuna bağlı olarak kalıcı çözümler sunar. Evlerde ya da iş yerlerinde karşılaşmış olduğunuz kötü kokuların sebebi mutlaka bir su kaçağı ya da bir tıkanıklık sorunu olabilir. Böyle durumlar ile karşı karşıya kalındığında sizi bu durumdan kısa sürede kurtaracak olan firmamız olarak en iyi hizmeti veriyoruz. Alanında uzman olan profesyonel ekibimiz son teknoloji ürünü cihazlar ile hızlı bir şekilde kötü kokunun bulunduğu bölgelerde çalışma yapar. Özel cihazlarımız aracılığı ile kısa süre içerisinde tespit edilen kötü kokunun kaynağı ortadan kaldırılır.

Bu kategoride içerik bulunmuyor.