×

Mobil Boru Sistemi

Mobil boru sistemleri evlerde, villalarda , okullarda iş yerlerinde ve site gibi yerlerde binaların altyapı aşaması sırasında planlanıp uygulanan bir sistemdir. Bu borular merkezden radyatör veya içme suyu musluklarına yer altında gömülü bir şekilde koruyucu kılıf içerisinde boru hattının çekilmesi işlemidir. Bu sistemler zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak arıza yapabilir ya da bakıma ihtiyacı olabilir. Böyle durumlarda mobil boru sistemi konusunda profesyonel olan bir firma ile görüşüp destek almak gerekiyor. Firmamız olarak mobil boru sistemleri alanında profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Ekibimiz bu konuda uzmanlaşmış oldukça güvenilir kişilerdir. Bizden hizmet talebinde bulunmanız durumunda firma ekibimiz en kısa süre içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese gelir mobil boru sistemlerimizde meydana gelen arızayı kısa süre içerisinde ortadan kaldırır.

Mobil Boru Sistemleri

Mobil boru sisteme yapılarda altyapı sırasında planlanır ve uygulanır. Bu sistem klasik kalorifer sistemlerinde çekilen 4 veya 4’ten daha fazla kolon hattı yerine sadece bir kolon hattı çekilerek oluşturulur. Firmamız tarafından yapılarınıza döşenen mobil boru sistemleri ile daha az kolon borusu kullanılır malzeme ve işçilik maliyetleri azalır. Firmamız olarak kalorifer tesisatı ve mobil boru sistemi bakım onarım ve tamir konusunda müşterilerimize en iyi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mobil Boru Bağlantısı

Mobil boru sistemleri kış aylarında binaların daha verimli ve kolay bir şekilde ısınması için kullanılan bir ısıtma sistemidir. Firmamızda mobil boru sistemlerinin yanı sıra kalorifer petek temizliği kombi bakımı gibi hizmetler de mevcuttur. Sunmuş olduğumuz tüm hizmetler firmamızın eğitim almış ve güvenilir ekibi tarafından gerçekleştirilir. Kalorifer temizliği yılda bir kez yapılırsa eviniz çok daha iyi ısınır ve doğalgaz faturanızda ciddi bir düşüş olur. Ancak kalorifer temizliği tamiri ve bakımı muhakkak uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Kombi ve petek bakımı konusunda profesyonel hizmet veren firmamız olarak uzman personelimizle sizlerin yanındayız. Bulunduğunuz adrese hizmet talebinde bulunmak için bize telefon ile ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurarak arıza kaydı bırakabilir ve kısa süre içerisinde hizmet alabilirsiniz.

Bu kategoride içerik bulunmuyor.