×

Su Kaçağı Bulma

Yapılarda en fazla görülen problemlerden birisi su sızıntısı sorunudur. Su sızıntısı sorunu binaların lavabo, alaturka tuvaleti virgülü klozet, küvet ve mutfak giderleri gibi bölümlerinde meydana geliyor. Bu sızıntılar beraberinde pek çok sorunu da getirir. Su sızıntısı öncelikle su faturalarına yüksek oranda yansıyacağı gibi duvarlarda kabarma ve dökülmede meydana getirir. Bu nedenle su kaçaklarının bir an önce tespit edilerek onarılması çok önemlidir. Firmamız su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda uzman ekipten oluşan personeli ile profesyonel anlamda hizmet veriyor. Evinizde iş yerinizde ya da diğer yaşam alanlarında karşılaşmış olduğunuz su sızıntısı sorunları için su kaçağı bulma firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespit Etme

Firmamız olarak su kaçağı bulma işlemi için özel frekans yenileme kulaklığı kullanıyoruz. Frekans dinleme yöntemi akustik frekansı algılama şeklinde çalışıyor. Evlerin ya da iş yerlerinin duvarlarında zemininde ya da tavanında ıslak bir görüntü meydana getiren su kaçakları tespit edilip onarılmadığı takdirde binalara ciddi ölçüde zarar verir. Firmamızın alanında uzman personeli tarafından kullanılan frekans dinleme cihazı sayesinde suyun sızıntı yapmış olduğu bölüm kısa süre içerisinde tespit edilir ve tamir işlemi gerçekleştirilir. Bizimle iletişim kurarak arıza kaydı bırakmanız halinde ekibimiz en kısa süre içerisinde bulunduğunuz adrese gelir ve sızıntısı olan yere anında müdahale eder.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Firmamız tarafından kullanılan kırmadan su kaçağı bulma yöntemi sayesinde fayanslarınız ve duvarlarınız kırılıp dökülmeden arızanın bulunduğu bölüm tespit edilir. Su kaçağı görülen evlerde iş yerlerinde ya da diğer yapılarda bina sahipleri yapının kırılıp dökülmesinden endişe eder. Firmamızın kullanmış olduğu kameralı ve ses dinleme özelliği bulunan cihazlar sayesinde sorunlu bölge tespit edilir. Sorunlu bölgenin tespit edilmesini ardından sadece o kısımda bulunan fayans çıkartılarak tamir işlemi yapılır. Bu sayede hiçbir şekilde eviniz ya da iş yeriniz dağılmaz. Firmamız olarak teknolojinin sunmuş olduğu tüm olanaklardan faydalanıyor ve bunu müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına kullanıyoruz. Bizimle iletişim kurarak hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Bu kategoride içerik bulunmuyor.